RF THERMOCOOL – LIPOPSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Model: THERMOCOOL-1  z głowicą bipolarną i trzema nasadkami zabiegowymi
cena brutto: 22 900 zł.

Nowa technologia bipolarna w połączeniu z silnym mrożeniem tkanki pozwala uzyskać szybkie i skuteczne efekty w następujących terapiach:


– terapia przeciw starzeniowa
– terapia odmładzająca
– redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
– modelowania  sylwetki

 

Jak działa THERMOCOOL:  fala elektromagnetyczna przenikając do tkanki wytwarza drgania które zamieniają się w energię cieplną . Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. W przypadku działania na tkankę tłuszczową fala elektromagnetyczna powoduje rozdrobnienie zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze. Chłodzenie jest regulowane do minus 10 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu i Certyfikatu bezpiecznej terapii.  Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją.

 

Model: THERMOCOOL-2  z dwiema głowicą: bipolarna Thermocool i Kawitacja 40 KHz
cena brutto: 24 900 zł.

Urządzenie oprócz głowicy bipolarnej z chłodzeniem (opisane powyżej) jest wyposażone dodatkowo w głowicę Kawitacyjną do zabiegów liposukcji ultradźwiękowej.  

Liposukcja ultradźwiękowa pozwala na bezbolesne wyszczuplanie sylwetki. Dzięki liposukcji ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała, w sposób dużo bardziej bezpieczny, precyzyjny i z dużo krótszą rekonwalescencją niż dzieje się to w przypadku liposukcji tradycyjnej.

Skóra po zabiegu może być lekko zaróżowiona. W niektórych przypadkach efekt liftingu jest widoczny od razu. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

Urządzenie ma precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W

W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu i Certyfikatu bezpiecznej terapii.  Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją.