RF MIKROIGŁOWA

Seria urządzeń w których możemy zainstalować dowolną ilość funkcji: RF mikroigłowa, RF punktowa, RF bipolazna z chłodzenie skóry, RF multipolarna, plasma skin.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu

Model: „FRM –  1”   Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa z jedną głowicą, wersja przenośna i stacjonarna.
Cena brutto: 19 900 zł. i 20 900 zł.

WERSJA PRZENOŚNA 19 900 zł

WERSJA BIAŁA LUB CZARNA 20 900 zł

FRM-1 to najnowsze urządzenie wyposażone w zaawansowaną technologią frakcyjnych fal radiowych. Urządzenie przeznaczone jest do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Jest to doskonałe rozwiązanie po ciąży lub po odchudzaniu. Niweluje zwiotczenia, rozstępy, cellulit, obkurcza luźną skórę brzucha , ujędrnia skórę ud, ramion i kolan oraz podnosi pośladki.
więcej informacji

>>>>DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA- SERWIS<<<<

Model „FRM-2”   Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa z dwiema głowicami, wersja przenośna i stacjonarna.

CENA BRUTTO: 20 900 zł

CENA BRUTTO: 21 900 zł

cena brutto: 20 900 zł. i 21 900 zł.

Urządzenie do radiofrekwencji frakcyjnej  mikroigłowej wyposażone jest w dwie głowice do zabiegów „THERMAGE” i „THERMONEEDLE”. Urządzenie posiada wysokie parametry techniczne przydatne dla lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów. Fala radiowa jest wprowadzana do skóry z mocą od 1 do 50 W z precyzyjnie regulowanym czasem emisji od 0,2 do 3 sekund z dokładnością do 0,1 sek.
więcej informacji

>>>>DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA- SERWIS<<<<

WERSJA BIAŁA LUB CZARNA

Model „FRM-3”
RF Mikroigłowa z trzema głowicami: Thermage+ Thermo-Needle+Thermocool.

cena brutto: 25 900 zł.

Urządzenie FRM-2 (opis powyżej) zostało wyposażone w dodatkową funkcję THERMOCOOL z głowicą bipolarną i chłodzeniem skóry. Głowica ma trzy nasadki zabiegowe do twarzy, pod oczy i do ciała. Fale radiowe emitowane są z mocą regulowaną od 1 do 50 Wat i częstotliwością 5 Mhz.

Funkcja Thermocool  służy do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania skóry oraz konturowania twarzy i ciała… więcej informacji

>>>>DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA- SERWIS<<<<