Laser Nd Yag pikosekundowy

Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.
Szczegółowe informacje o produktach uzyskasz pod nr. Tel. : 502339374,  516829223 lub email: laser@laser3000.pl .

Model: „PIKO-SEK”  SKUTECZNY I BEZBOLESNY. WYPRODUKOWANO W POLSCE.
CENA BRUTTO: 29900 zł.

Laser pikosekundowy jest laserem nowej generacji emitujacy światło impulsami w czasie wielokrotnie krótszy od popularnego nanosekundowego. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów energia światła lasera nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn.

Głowica emituje światło lasera  o bardzo wysokiej energii regulowanej od 10 do 2000 mJ. Zastosowano cztery długości laserowego światła: 532, 755,1064 i 1320 nm, które pozwalają skutecznie usuwać kolorowe tatuaże i makijaż permanentny. Ponadto możemy wykonywać zabiegi: peeling węglowy, usuwanie przebarwień i plam posłonecznych. Laser jest wyposażony w specjalną nasadkę tzw. „Plaster Miodu” o dł. 755 nm. Możemy nim wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające – resurfacingu skóry.
Resurfacing to precyzyjna metoda usuwania wierzchniej warstwy skóry. Jest on doskonałą formą walki z bliznami potrądzikowymi, widocznymi zmarszczkami, przebarwieniami, bruzdami jak również zwiotczałą skórą. Skóra po zabiegu staje się wyraźnie napięta, odświeżona i odzyskuje utracony blask.

Głowica laserowa posiada wbudowaną diodę czerwoną, która naprowadza wiązkę lasera  na punkty zabiegowe.

Laserowy peeling węglowy wykonywany jest za pomocą lasera o długości 1320 nm. Ta długość światła przynosi najlepsze rezultaty w oczyszczaniu i liftingu skóry. Peeling węglowy polega na wypalaniu specjalnej emulsji węglowej ze skóry twarzy i dekoltu. Preparat węglowy nałożony jest na skórę chwilę przed zabiegiem i  wnika on głęboko do wszystkich zakamarków powierzchni skóry. W czasie zabiegu węgiel absorbuje energię światła laserowego i powstają „mikroeksplozje” powodując głębokie oczyszczenie, zmniejszenie porów oraz ujednolicenie kolorytu skóry – wybielenie a także stymulacja kolagenu i zmniejszenie stanów zapalnych.
Laserowy peeling węglowy stosuje się w celu:

stymulacji i regeneracji skóry,
usunięcie zaskórników i zwężenia porów skóry,
zmniejszenia łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku,
usuwania przebarwień

Zabieg jest niebolesny i bardzo relaksujący. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona i lekko napięta.

Możemy wykonać wersję mobilną jak na załączonym foto. Wymiary: 25x50x22 cm, waga: 20 kg.

SPECYFIKACJA:
* Długości fali światła – cztery filtry: 532, 755, 1064, 1320 nm
* Energia regulowana od 10 do  2000 mJ
* Czas impulsów: 800 ps
* Moc szczytowa na plamce 6 mm: 2,5 GW
* Częstotliwość impulsów ustawiana od 1 do 10 Hz
* Plamka 6 mm
* Celowanie czerwoną diodą 650 nm, 5V
* Zasilanie: 220 – 240V, bezpiecznik 10A
* Wymiary: 35 x 30 x 105 cm
* Waga: 40 kg

W cenie laserów zapewniamy: dostawę, uruchomienie i instruktaż obsługi oraz szkolenie z obsługi i wykonywania zabiegów laserowych zakończone wydaniem DYPLOMU. Szkolenie przeprowadza doświadczona kosmetolog prowadząca własny gabinet. Laser posiada: CE, Deklarację Bezpieczeństwa i skuteczności oraz 2 lata gwarancji.

Laser „PIKOSEK- ESHR”.  WYPRODUKOWANO W POLSCE.
Cena brutto: 45 000 zł.

Trzy technologie: laser Nd Yag pikosekundowy + E-SHR + E-light z systemem IN MOTION i falami radiowymi, Wyposażony w trzy głowice: Nd Yag z czterema filtrami: 532, 755, 1064, 1320 nm, głowica typu E-SHR –  690 nm z obszarem naświetlania 10×50 mm i głowica E-light wyposażona w osiem filtrów separujących widmo światła: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690,750 nm, obszar naświetlania: 15 x 50 mm mm.

Laser Nd:Yag pikosekundowy jest laserem nowej generacji emitujacy światło impulsami w czasie wielokrotnie krótszy od popularnego nanosekundowego. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów uzyskujemy większą skuteczność wszystkich terapii a energia światła lasera nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn.

Głowica emituje światło lasera  o bardzo wysokiej energii regulowanej od 10 do 2000 mJ. Zastosowano cztery długości laserowego światła: 532,1064, 1320 oraz 755 nm tak zwany plaster miodu, które mogą być emitowane z prędkością od 1 do 10 impulsów na sekundę. Zastosowane filtry pozwalają skutecznie usuwać czarne i kolorowa tatuaże i makijaż permanentny  w kolorach: czerwony, czarny, granat , niebieski oraz zielony jeszcze do niedawna nie możliwy do usunięcia.

Ponadto możemy wykonywać zabiegi: peeling węglowy, usuwanie, przebarwień i plam posłonecznych. Laserem możemy również wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające – resurfacingu skóry.
Resurfacing to precyzyjna metoda usuwania wierzchniej warstwy skóry. Jest on doskonałą formą walki z bliznami potrądzikowymi, widocznymi zmarszczkami, przebarwieniami, bruzdami jak również zwiotczałą skórą. Skóra po zabiegu staje się wyraźnie napięta, odświeżona i odzyskuje utracony blask.

Głowica laserowa posiada wbudowaną diodę czerwoną, która naprowadza wiązkę lasera  na bardzo małe naczynka i punkty zabiegowe.

Funkcje E-SHR i E-light VPL obie z systemem IN MOTION i falami radiowymi, wyposażone w dwie głowice zabiegowe: głowica typu E-SHR –  690 nm z obszarem naświetlania 10×40 mm i głowica E-light wyposażona w osiem filtrów separujących widmo światła: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690,750 nm, obszar naświetlania: 15 x 50 mm mm. Zaprogramowane ustawienia automatyczne oraz system ustawień precyzyjnychdla lekarzy i kosmetologów.

 1. 750 i 690 nm – SHR Super Hair removal – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze
  2. 640 nm – SHR Super Hair removal – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej
  3. 590 nm – SWR Super Wrinkle Removal – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry
  4. 560 nm – SSR Super Skin Rejuvenation – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry
  5. 530 nm – SVR Super Vascular Removal – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji
  6. 480 nm SPR Super Pigmentation Removal stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
  7. 430 nm SAR Super Acne Removal – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

Urządzenie może pracować jako E-light VPL lub E-SHR. W systemie E-light VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych przydatny dla lekarzy i kosmetologów. E-light VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 6, czas impulsów od 0,1 do 10 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.
System E-SHR to technologia „IN MOTION” polegająca na emisji światła w postaci  jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków – do dziesięciu błysków na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL.
System IN MOTION osiąga szybkość pracy do 10 błysków na sekundę przy czasie emisji do 5 ms i maksymalnej mocy do 50 J/cm2. Generatory naszej konstrukcji posiadają moc 2000 Wat przez co nie ograniczają mocy impulsów światła przy zwiększaniu szybkości błysków tak jak w urządzeniach Chińskich. Dlatego możemy pracować z maksymalną szybkością 10 błysków na sek z maksymalną mocą 50 J/cm2. Możliwości pracy urządzenia „EPIL-1” nie ogranicza się tylko do zabiegów epilacji bowiem dzięki zastosowaniu fal radiowych stworzyliśmy najnowszy produkt E-LIGHT IN MOTION, który umożliwia szybkie i skuteczniejsze fotoodmładzania, leczenia trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej, usuwania przebarwień i zmian pigmentowych. Nowa technologia IN MOTION jest również skuteczniejsza w leczeniu szerokiego spektrum zmian naczyniowych, terapii czerwonej twarzy i nosa, usuwaniu pajączków i teleangiektazji.

Urządzenie może być wyposażone w Plazmę Azotową – dodatkowy koszt: 6000zł.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.