ENDERMOLOGIA LPG i LIPOLIZA ULTRADŹWIĘKOWA

Cena brutto: 65000 zł.   Cena z dostawą i szkoleniem.

Endermology LPG z wymiennymi rolkami , do zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę oraz drenażu limfatycznego z trzema głowicami: duża i mała rolkowa oraz ultradźwiękowa 40 Khz.

Duża głowica rolkowa wyposażone jest w wymienne nasadki z motor-rolkami. Rolki mogą obracać się w czterech kierunkach: współbieżnie do przodu i do tyłu oraz przeciw bieżnie do środka komory ssącej lub na zewnątrz. Daje to możliwość intensywnego fałdowania skóry w celu rozbicia tkanki tłuszczowej lub drenażu limfatycznego. Konstrukcja wymiennych rolek zapewnia nam ciągłość pracy w przypadku awarii silników w rolkach. Wymiana rolek trwa kilka sekund i możemy dalej pracować bez przerywania zabiegu. W zestawie dostarczamy dwa komplety rolek: dwie gładkie i dwie porowate – patrz foto. 

Mała głowica rolkowa posiada rolki wolno obrotowe (bez napędu) do zabiegów na małych powierzchniach: ręce, twarz itp. 

Głowica ultradźwiękowa o częstotliwości drgań 40 Khz i mocy 50W bardzo skutecznie rozbija tkankę tłuszczową na głębokości do 5 cm.
Efekty działania widoczne są już po pierwszym zabiegu. Synergiczne działanie endermo-masażu i ultradźwięków uwidacznia się zanikaniem tkanki tłuszczowej po dwóch do trzech tygodni od zabiegu. Przyspieszenie procesu redukcji tłuszczu wymaga stosowania drenażu limfatycznego dwa razy w tygodniu.  Zobacz galerię foto.