LASER Nd Yag

LASER „YAG 2000P”  –  NAJMOCNIEJSZY LASER  PRZENOŚNY  Nd Yag  Q-switched
Cena brutto: 17 000 zł.

Laser Nd Yag Q-switched w wersji przenośnej posiada trzy długości światła laserowego: 1064/532/1320 nm i energię do 2000 mJ/cm2. Przeznaczony jest do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laser ND Yag Q-switched to bardzo dobry wybór także do leczenia grzybicy skóry i paznokci oraz do wykonywania zabiegów regenerująco-odmładzających. 
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce…  
więcej informacji

LASER „YAG 2000S”  – PROFESIONALNY LASER  Nd Yag  Q-switched
Cena brutto: 19 000 zł.

Laser Nd Yag Q-switched w wersji stacjonarnej na kołkach wykonany w obudowie aluminiowej lakierowanej proszkowo w kolorze białym. Wykończenie płytami plexi w kolorze białym lub czarnym z elementami chromowanymi. Laser posiada maksymalną energię wiązki światła do 2000 mJ/cm2. Emituje trzy długości światła laserowego: 1064/532/1320 nm. Laser Nd Yag sprawdza się także przy zabiegach takich jak: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce… więcej informacji

 

 

LASER „YAG 2000-PLAZMA” 
PROFESIONALNY LASER  Nd Yag  Q-switched z dodatkową funkcją „PLASMA SKIN”

Cena brutto: 29 000 zł.

Jest to laser YAG 2000S z dodatkową funkcją „PLASMA SKIN”.
Zakres wykonywanych zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające. Dodatkowa funkcja PLAZMA AZOTOWA to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej. Zabiegi: blefaroplastyka powieki górnej i dolnej, lifting twarzy i szyi (spłycanie zmarszczek) , usuwanie rozszerzonych naczynek krwionośnych, brodawek, torbieli, prosaków, włókniaków.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce… 
więcej informacji

 

LASER „YAG 2000-4F”  CZTERY FUNKCJE: LASER Nd Yag + RF THERMOCOOL + RF MIKROIGŁOWA + PLAZMA AZOTOWA
Cena brutto: 39000 zł.

Jest to laser YAG 2000S z funkcjami: „PLASMA SKIN”, „RF BIPOLARNA”, FRAKCYJAN RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA”.
Zakres wykonywanych zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające. Dodatkowe funkcje RF Bipolarna i RF Mikroigłowa pozwalają rozszerzyć możliwości lasera o zabiegi odchudzające, leczenia rozstępów i  ujędrniania tkanki oraz zabiegi odmładzającePlazma Azotowa to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce… więcej informacji