LASER DIODOWY 3D TRZY WIĄZKOWY

LASER DIODOWY 3D TRZY WIĄZKOWY
„EPIL 3D”  > EPILACJA TRZEMA WIĄZKAMI ŚWIATŁA:  755 + 808 + 1064 nm
Cena brutto: 59 900 zł.

LASER DIODOWY 3D TRZY WIĄZKOWY „EPIL-3D” wykonany w wersji stacjonarnej. Głowica lasera skonstruowana na bazie stosów diodowych SOLID STATE USA emituje trzy długości laserowego światła: 755 nm, 810 nm, 1064 nm co zapewnia wysoką skuteczność zabiegów epilacji, stabilność wiązki światła i najdłuższą żywotność głowicy. Laser „3D” umożliwia pracę w szerokim zakresie precyzyjnych ustawień parametrów zabiegów. Trzy wiązki światła emitowane są z maksymalną energą do 100 J/cm2 w czasie emisji światła do 400 ms. Laser „3D” spełnia najwyższe standardy technologii „HI-TECH”. Dwa systemy pracy: impulsy pojedyncze i system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę. Systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C.,  pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów. Laser „3D” przeznaczony jest również do Thermoliftingu.

Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych. ….

więcej informacji

SERIA LASERÓW WIELOFUNKCYJNYCH „DUAL 1-3” 

Prezentujemy nową serię laserów diodowych w których mogą być zainstalowane rożne dodatkowe funkcje. Wybór tych funkcji należy do Państwa. Można dowolnie skompletować własne urządzenie. Poniżej przedstawiamy trzy nasza propozycje z kalkulacją wyrobów.

PODWÓJNY LASER  –  model: „DUAL-1”  –   LASER DIODOWY 810nm + E-SHR + E-light
Cena brutto: 67 900 zł.

Najlepszym sposobem usuwania niepożądanego owłosienia jest terapia łącząca  w sobie zarówno laser diodowy, o zróżnicowanych czasach trwania impulsów i energię świetlną z energią fal o częstotliwości fal radiowych, emitowanych przez E-SHR. Laser wyposażony jest w trzy technologie, które zapewniają wysoką skuteczność i szeroką gamę możliwości terapeutycznych:
1. Laser diodowy 810 nm idealny do zabiegów epilacji włosów ciemnych i najbardziej niepożądanych włosów terminalnych. 
2. Technologia E-SHR 640 nm do epilacji termalnej, pozwala na usunięcie cienkich włosów o jaśniejszym zabarwieniu.
3. Technologia E-light wyposażona w osiem filtrów zabiegowych rozszerz możliwości terapii impulsowym światłem.
Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych. ….

więcej informacji

Model:  „DUAL-2”        URZĄDZENIE Z PIĘCIOMA FUNKCJAMI
LASER DIODOWY  +  E-LIGHT VPL  +  E-SHR  +  RF THERMOCOOL + RF MIKROIGŁOWA
Cena brutto: 84 900 zł.

Laser wyposażony jest w pięć technologii:  Laser Diodowy „HI-TECH”, E-light,  E- SHR, RF Thermocool i RF Frakcyjna Mikroigłowa  :
1. Laser diodowydo zabiegów epilacji i thermoliftingu .
2-3. Elight i E-SHR z systemem IN MOTION, wyposażono w głowicę 15×50 mm do zabiegów: usuwanie włosów metodą E-SHR, przywracanie elastyczności skóry, fotoodmładzanie skóry, regeneracja kolagenu, usuwanie pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych, leczenie trądziku i terapia antybakteryjna, zamykanie naczynek krwionośnych i teleangiektazji.
4-5. Radiofrekwencja bipolarna i Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa – dwie głowice RF bipolar 5 Mhz i głowica mikroigłowa 81 igieł i 25 igieł.

Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych. ….

więcej informacji

Model:  „DUAL3”      URZĄDZENIE Z SZEŚCIOMA FUNKCJAMI
LASER DIODOWY + LASER Nd Yag + E-LIGHT VPL+  E-SHR + RF THERMOCOOL + RF MIKROIGŁOWA
Cena brutto: 105 900 zł.

Laser wyposażony jest w sześć technologii: Laser diodowy „HI-TECH” ,  laser Nd Yag, E-light, E-SHR, RF Thermocool i RF frakcyjna mikroigłowa :
1. Laser diodowy do zabiegów epilacji i thermoliftingu.
2-3. Elight i E-SHR IN MOTION wyposażono w głowicę 15×50 mm do zabiegów: usuwanie włosów, przywracanie elastyczności skóry, fotoodmładzanie skóry, regeneracja kolagenu, usuwanie pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych, leczenie trądziku i terapia antybakteryjna, zamykanie naczynek krwionośnych i teleangiektazji.
4-5. Radiofrekwencja bipolarna i Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa – dwie głowice RF bipolar 5 Mhz i głowica mikroigłowa 81 I 25  mikroigieł.
6. Laser Nd Yag jest przeznaczony do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, leczenie trądziku, plam posłonecznych, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego oraz leczenia grzybicy paznokci.

Dostawa i szkolenie w cenie, gwarancja 24 m-ce, serwis mobilny, dostępność części zamiennych. ….

więcej informacji