KRIOLIPOLIZA

WYPRODUKOWANO W POLSCE. Wszystkie nasze urządzenia posiadają: CE i Deklarację Bezpieczeństwa wystawione w Unii Europejskiej oraz 2 lata gwarancji. W cenie naszych urządzeń gwarantujemy: dostawę, uruchomienie i instruktaż obsługi oraz szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem DYPLOMU. Szkolenie przeprowadza doświadczona mgr kosmetolog prowadząca własny gabinet. Nasz serwis jest mobilny i wykonuje naprawy w gabinecie klienta. Ponieważ urządzenia są produkowane w Polsce, zapewniamy dostępność części zamiennych do wszystkich produktów. Szczegółowe informacje o produktach uzyskasz pod nr. Tel. : 502339374,  516829223 lub email: laser@laser3000.pl .

MODEL „KRIO-1”   PRODUKT POLSKI
cena brutto: od 32000 zł

BEZPIECZNE URZĄDZENIE DO USUWANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I MODELOWANIA SYLWETKI.

Prezentujemy bezpieczne urządzenie do kriolipolizy o wysokiej skuteczności i niezawodności. Urządzenie może być wyposażone w dwie, trzy lub cztery głowice pracujące równocześnie oraz monitor z systemem multimedialnym – Video i TV-smart. System umożliwia prezentację filmów, obrazów, muzyki i odbioru TV podczas zabiegów. Gabinet kosmetyczny ma możliwość prezentowania podczas zabiegu kriolipolizy swojej oferty. Na życzenie możemy opracować wizualną prezentację oferty gabinetu kosmetycznego.
Bezpieczeństwo zabiegów zapewnia system kontroli temperatury „PID”, który umożliwia regulację co 0,1° C  w zakresie od +10 do – 5 stopni C. System kontroli zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry.

Urządzenie może być wyposażone na życzenie klientów w dwie , trzy lub cztery głowice mrożące o różnych wymiarach. Można wybrać dowolnie, cztery jednakowe lub zestaw różnych o wymiarach 142×57 mm lub 125×48 mm.

Cena brutto dla dwóch głowic: 32000 zł.
Cena brutto dla trzech głowic: 35000 zł.
Cena brutto dla czterech głowic: 38000 zł.

W cenie urządzenia jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.

SPECYFIKACJA:

– zakres temperatur od +10° do -5° C
– regulacja temperatury PID co 0,1° C
– zasysanie regulowane od 10 do 100 KPa
– system chłodzenia woda/powietrze/ półprzewodnik
– TV Samsung 22” – USB-TV smart
– wizualna instrukcja obsługi + pakiet filmowy i muzyczny
– zasilanie napięciem 220/240V, 50-60 Hz
– pobór mocy  1500 Wat
– wymiary 44 x 48 x 135 cm
– waga 25 kg
W zestawie 10 sztuk saszetek z materiałem przeciw zamarzaniu

MODEL „KRIO-2”  KRIOLIPOLIZA + KAWITACJA + RF+MASAŻ  PODCIŚNIENIOWY

cena brutto: od 36000 zł.

Prezentujemy bezpieczne urządzenie do kriolipolizy z dodatkowymi funkcjami: liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe multipolarne i masaż ssący. Urządzenie może być wyposażone w dwie, trzy lub cztery głowice chłodzące, pracujące równocześnie oraz głowicę kawitacyjną 40kH, głowicę RF bipolarną 5 Mhz i głowicę RF multipolarną z masażem ssącym podciśnieniowym.
Bezpieczeństwo zabiegów zapewnia system kontroli temperatury „PID”, który umożliwia regulację co 0,1° C  w zakresie od +10 do – 5 stopni C. System kontroli zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry.

Funkcja radiofrekwencji bipolarnej tzw. THERMOCOOL w połączeniu z silnym mrożeniem tkanki pozwala uzyskać skuteczne efekty w terapiach:

– terapia odmładzająca i przeciw starzeniowa
– redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
– napinanie i ujędrnianie tkanki

THERMOCOOL:  to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje rozdrobnienie zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +5 do – 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

Funkcja KAWITACJA – Liposukcja ultradźwiękowa pozwala na bezbolesne wyszczuplanie sylwetki. Dzięki liposukcji ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała, w sposób dużo bardziej bezpieczny, precyzyjny i z dużo krótszą rekonwalescencją niż dzieje się to w przypadku liposukcji tradycyjnej. Skóra po zabiegu może być lekko zaróżowiona. W niektórych przypadkach efekt liftingu jest widoczny od razu. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Urządzenie ma precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W .

Masaż podciśnieniowy z równoczesną terapią falami radiowymi. Zastosowano głowicę zasysającą skórę, która emituje fale radiowe o częstotliwości 5 Mhz i mocy 150 W. Równoczesne działanie fal radiowych dużej mocy podczas wykonywania masaży podciśnieniowego potęguje efekty redukcji tkanki tłuszczowej. Przynosi szybkie efekty w terapiach:

  • modelowanie sylwetki
  • niwelowanie cellulitu
  • poprawa elastyczności skóry
  • zmniejszanie zmarszczek
  • drenaż limfatyczny

KRIOLIPOLIZA: funkcja kriolipolizy może być wyposażone na życzenie klientów w dwie , trzy lub cztery głowice mrożące o różnych wymiarach. Można wybrać dowolnie, cztery jednakowe lub zestaw różnych o wymiarach 142×57 mm lub 125×48 mm.
Cena brutto dla dwóch głowic: 36000 zł.
Cena brutto dla trzech głowic: 39000 zł.
Cena brutto dla czterech głowic: 42000 zł.
W cenie urządzenia jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
SPECYFIKACJA:
– zakres temperatur od +10° do -5° C
– regulacja temperatury PID co 0,1° C
– zasysanie regulowane od 10 do 100 KPa
– system chłodzenia woda/powietrze/ półprzewodnik
– kawitacja o częstotliwości 40 kH i mocy 50W
– RF bipolarne 5 MHz i moc 50W
– zasilanie napięciem 220/240V, 50-60 Hz
– pobór mocy  1500 Wat
– wymiary 44 x 48 x 105 cm
– waga 25 kg
W zestawie 10 sztuk saszetek z materiałem przeciw zamarzaniu