FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Model: „FRM –  1”    Urządzenie przenośne  medyczne w klasie „1”
Cena brutto: 16 900 zł.

Frakcyjna Radiofrekfencja Mikroigłowa z automatycznym wkłuciem od 0,3 do 3 mm. Urządzenie przeznaczone do zabiegów „ThermoNeedle” (termiczne igły), które polegaję na wprowadzaniu  bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm. Częstotliwość fali elektromagnetycznej 5 Mhz, energia fali RF do 50 W/cm2, czas emisji regulowany od 1 do 4 sekund. Ekran sterujący dotykowy 8 cali. W zestawie 10 nasadek z 81 igieł i 5 nasadek z 15 igieł. Urządzenie wykonane z elementów plexi w kolorze białym z elementami chromowanymi. Wymiary: 32x30x 15 cm, waga: 8 kg, zasilanie 220v 50Hz, pobór mocy 500 W. W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu i Certyfikatu bezpiecznej terapii. Do urządzenia dołączamy deklarację zgodności CE i Paszport Techniczny Urządzenia Medycznego. Urządzenie objęte jest dwu letnia gwarancją.

 

Model „FRM-2”   Urządzenie stacjonarne  medyczne w klasie „1”
Frakcyjna Radiofrekfencja Mikroigłowa z automatycznym wkłuciem od 0,3 do 3 mm
cena brutto: 19 900 zł.

Urządzenie o statucie medycznym posiada wysokie parametry techniczne przydatne dla lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów. Urządzenie posiada sterownik z zapisanymi parametrami oraz możliwość ustawiania precyzyjnego zapewniający bezpieczne zabiegi zarówno dla początkujących i dla profesjonalistów.
Frakcyjna Radiofrekfencja Mikroigłowa zapewnia doskonałą skuteczności w odmładzaniu skóry, wygładzania zmarszczek, redukcji porów,  trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwaniu rozstępów, napinaniu skóry i jej ujędrnianiu – likwidacja nawisów skóry.  Urządzeniem „FRM-2” możemy przeprowadzać dwa rodzaje zabiegów. Zabiegi „ThermoNeedle”, (gorące igły) polegające na wprowadzaniu  bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm, oraz zabiegi „Thermoge”  emitujące do tkanki wiązki fali radiowej frakcjonowanej mikro punktami o dużej energii cieplnej powoduje mocne jej ogrzanie od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikro punktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskujemy efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry.

W zabiegach „ThermoNeedle” mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymuluje procesy naprawcze oraz stymulację tworzenia nowego kolagenu. Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej ma głowicę wyposażoną w nasadki z 81 i 25 mikroigieł, które po wkłuciu na głębokość regulowaną od 0,3 do 3 mm podgrzewane są falą elektromagnetyczną na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość regulowania temperatury i głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę.

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Efekt „RF” mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Specyfikacja:

Częstotliwość fali elektromagnetycznej 5 Mhz, energia fali RF do 50 W/cm2, czas emisji regulowany od 1 do 4 sekund. Ekran sterujący dotykowy 8 cali. W zestawie 10 nasadek z 81 igieł i 5 nasadek z 15 igieł. Urządzenie wykonane z elementów plexi w kolorze białym z elementami chromowanymi. Wymiary: 35x30x105 cm, waga: 8 kg, zasilanie 220v 50Hz, pobór mocy 500 W. W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu i Certyfikatu bezpiecznej terapii. Do urządzenia dołączamy deklarację zgodności CE i Paszport Techniczny Urządzenia Medycznego. Urządzenie objęte jest dwu letnia gwarancją.

 

Model „FRM-3”   Urządzenie z trzema funkcjami – medyczne w klasie „1”
Frakcyjna Radiofrekfencja Mikroigłowa z automatycznym wkłuciem od 0,3 do 3 mm
cena brutto: 26 000 zł.

Urządzenie wyposażone jest w cztery funkcje: Thermage + Thermocool + RF Mikroigłowa
Funkcje Thermage i Mikroigły powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziałają skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem to doskonałe rozwiązanie po ciąży lub po odchudzaniu. Niweluje zwiotczenia i obkurcza luźną skórę brzucha , ujędrnia skórę ud, ramion i kolan oraz podnosi pośladki. To również głęboki termolifting, który zapewnia ujędrnianie skóry ciała i jej widoczne odmładzanie. Jest również wykorzystywany w zabiegach odmładzających dłonie. Ten niechirurgiczny zabieg jest szybki i łatwy do przeprowadzenia, nie wymaga okresu rekonwalescencji utrudniającego powrót do normalnej aktywności. W przeciwieństwie do laseroterapii zabieg ten może być wykonany u pacjentów mających dowolny typ cery. Funkcja Thermo-cool  służy do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania skóry oraz konturowania twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych.

Aparat posiada trzy głowice:
1. Głowica mikroigłowa z 81 i 25 igłami – emituje frakcyjne fale radiowe FRM.
2. Głowica THERMAGE
3. Głowica Thermocool silnie mrożąca z trzema wymiennymi końcówkami emitującymi bipolarne fale radiowe do twarzy lub do zabiegów na ciało.

SPECYFIKACJA:
Nasadki mikroigłowe:
* 10 szt. nasadek 81 mikroigieł
* 5 szt. nasadek  25 mikroigieł

* 36 pinów do emisji fali frakcyjnej Themage
Głowica RF bipolar chłodząca:
* nasadka małą pod oczy i do twarzy o średnicy 15 mm
* nasadka dużą do twarzy o średnicy 2,5 mm
* nasadka duża do ciała o średnicy 4 cm
* fale radiowe o częstotliwość:  5 MHz
* natężenie regulowane do 50 J/cm2
* moc 200 W
* emisja ciągła i pulsacyjna
* chłodzenie skóry do -10 stopni C
* kolorowy ekran dotykowy 8,4 cali
* zaprogramowane opcje zabiegowe
* Wymiary: 35x30x105 cm
* waga: 8 kg
* zasilanie 220v 50Hz
* pobór mocy 1500 W.

W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu i Certyfikatu bezpiecznej terapii. Do urządzenia dołączamy deklarację zgodności CE i Paszport Techniczny Urządzenia Medycznego. Urządzenie objęte jest dwu letnia gwarancją.

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera